Afiliados • Members • Medlemmar • Sócios • Tagok • メンバー • Medlemmer • Üyeler • Membri • Medlemmer • Leden • Članovi • Члени • Μέλη • Члены • 회원사 • Jäsenet • Členovia • Членове • Anëtarë • Členové • Mitglieder
Lansarea aplicatiei CCIFER, Privilèges&Marketplace

CCIFER are placerea de a va anunta lansarea aplicatiei “CCIFER”, disponibila gratuit pentru membrii sai, in App Store si Google Play, ca urmare a eforturile sale continue de animare a comunitatii de afaceri franco-romane, precum si de generare de oportunitati comerciale pentru membrii sai.
Aplicatia « CCIFER », lansata la pot-ul din luna aprilie, propune membrilor CCIFER doua rubrici : oferte Privilèges si Marketplace.
Ofertele Privilèges sunt la a cincea editie – 50 de membri CCIFER propun reduceri la produsele si serviciile lor celorlalte societati membre din comunitatea CCIFER. Astfel, prin aplicatia CCIFER, brosura anuala Privileges se digitalizeaza.
Marketplace-ul CCIFER este un nou serviciu pe care il oferim membrilor nostri, care au astfel posibilitatea de a publica un anunt legat de serviciile pe care le propun, precum si legat de parteneriatele comerciale pe care le propun (vanzare pachet majoritar, joint-venture etc.)
Cum functioneaza aplicatia CCIFER ?
O puteti descarca din App Store sau Google Play si puteti vedea ofertele numai dupa activarea aplicatiei prin codul QR, pe care companiile membre il vor primi incepand cu 1 mai. Codul QR este valabil 1 an, pana la reinnoirea statutului de membru, in martie 2019.
Pentru a publica oferte in rubrica Privilèges, va rugam sa ne contactati pentru a primi link-ul aferent. Pentru a publica anunturi in Marketplace, va rugam sa incarcati anuntul direct din aplicatie. Acesta va fi vizibil, dupa validarea din partea CCIFER.
Pentru orice intrebari si informatii suplimentare, persoana de contact : Cristina Basarabescu, cristina.basarabescu[at]ccifer.ro